Olimpija
Registriraj seIščiPogosta vprašanjaSeznam članovSkupine uporabnikovPrijava

Tekme Telemach Olimpije proti ACRONI Jesenice
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja

Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Poglej prejšnjo temo

Prispevek Odgovori s citatom
uuuu ja tist je bla ena lepših oz.slajših zmag Very Happy...čak aj bla to tut naša zadna zmaga gor? to je že res ene 2 let nazaj 1x okol božiča Smile ena bl zabavnih tekm je bla tist ja Very Happy sploh zame pa za kolegico k sva frajrke šle na stojiše za olimpijo navijat hahahaha tega u lajfu puzabla nam Very Happy

_________________
Če bi imela življenji dve, tebi OLIMPIJA bi dala obe!
----
Yarema: V polnem Tivoliju so doma najboljši navijači v ligi!
30 Nov 2009 17:20 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Jure #72
Administrator foruma

Pridružen/-a: 22.03. 2008, 21:38
Prispevkov: 4869

Tako je ja, neki tazga nazaj je bla ja, ampak je pa blo ludilo res hahahah SmileSmile

Sej pravm skrajni čas da spet osvojimo Podmežakljo, naj bo kr Sekelj še head-coach u petek! Pol bom zelo optimistično pričaku to tekmo! Mormo dobit ta derbi res!
30 Nov 2009 17:28 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure #72

Pred začetkom druge polovice rednega dela oziroma 4/6 sm mal pogledu kok smo bli uspešni po posameznih tretinah prvenstva!

1-9. krog = 6 točk 22:30
10-18. krog = 6 točk 23:35, skupaj 12 točk 45:65
19-27. krog = 10 točk 30:27, skupaj 22 točk 75:92

Upam, da preostale 3 tretine odigramo vsaj na nivoju zadnje, ko smo dosegl 5 zmag in 4 poraze. Upam pa seveda še na večje izkupičke! Prvi 2 točki se pobereta že v petek na Jesenicah! Cool

Sicer pa naj najbolj ustrezajo tekme proti Beljaku 2 zmagi, 1 poraz, 4 točke, 8:4
Jesenicam 2 zmagi, 1 poraz, 4 točke, 14:10
Salzburgu 2 zmagi, 1 poraz, 4 točke, 11:12
Medveščaku 1 zmaga, 1 poraz, 1 poraz po KS, 3 točke, 6:5

Proti Kacu, Gradcu in Sapi Fehervar smo dobil 1 tekmo od 3, proti Kacu in Gradcu na domačem terenu, proti Sapi na Madžarskem, doma nam ne ustrezajo!

Proti Dunaju smo dobil 1 točko za poraz v Tivoliju po podaljšku, proti Linzu pa smo še brez osvojene točke, toda priložnost bo takoj po petkovem derbiju, mislim, da je v nedeljo tekmo v Ljubljani!

Nazadnje urejal/a Jure #72 02 Dec 2009 13:21; skupaj popravljeno 1 krat
01 Dec 2009 14:04 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zeleni Zmaj

Pridružen/-a: 28.09. 2008, 08:16
Prispevkov: 1103
Kraj: Ljubljana

Jesenice so včeri zgubile proti Beljaku doma in res hud udarec za gorenjski ponos bi bilo, če bi Olimpija odnesla točki v petek. Razz V enem tednu dva poraza od večnega rivala. Razz

TOMAŽ VNUK- HVALA TI!
02 Dec 2009 10:59 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
LBJ#23

Pridružen/-a: 09.01. 2009, 17:27
Prispevkov: 1474

V kadru Železarjem poleg omenjenega Razingarja ne bo še poškodovanega Anžeta Terlikarja ter obolelih Roka Tičarja in Mihe Rebolja.

VSI ZA ŠAMPIJONE ZELENE!!!
04 Dec 2009 14:16 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBJ#23

Sanjska prva tretjina (3-0) Very Happy Pa še Mitchell oz. nekdo je mojstrsko prestavu gol, tko da gola nismo fasal ampak sam 2min.

04 Dec 2009 20:56 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gasper-olimpija
igralec na klopi

Pridružen/-a: 14.06. 2008, 14:31
Prispevkov: 279

to je to ne takšno gostovanje in 1.tretjino sem si želu! Sekelj ti si car(ampak sam kar se trenerja tiče)Sila pa spet dela svoje. Zdej pa upam da zdržijo ta PK in da mal bolj grobo začnejo da se jim nebojo prepustl

Olimpija je iz LJUBLJANE,OLIMPIJA najbolšaa jee olimpija sveto ime je, zanjo mi bije srcee !!!!!!!!

kokr so začel 2.tretjino porazno so jo dobr dokončal ampak naveza PANCE-Banham-B.Goličič je svetovna pančo svaka čast sam praktično zabiu v 1.tretjini v 2. pa ukradu in s tem podou za gol res kapo dol. Ampak če se pač vrnemo nazaj h trenerju Edmondu je pa ta igralec sedeu na klopi.

Kraj: KRANJ.

Kva zej BANDAAAA!!! haha zmagal TOOOOOOOOOOO!!!! Banham&Pance&B.Golicic trijo k poje use Wink
LBJ#23

Sploh nwem kaj bi napisu- sm še vedno v šoku Very Happy . Infarkten derbi!!! Pohvale ubijalskemu napadu (B.Goličič&Banham&Ž.Pance)

Jure #72

Zares izvenzemeljska tekma ! Čestitke Seklju in vseh igralcem od Banhama do Sefiča!

Hvala za skalp iz Plavžlandije!

OVČARIJAAAA ŽALOSTNA !!! Hebar haha kr neki se veseli stari pa zaostajal so še kr za en 1 !!
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas