Olimpija
Registriraj seIščiPogosta vprašanjaSeznam članovSkupine uporabnikovPrijava

Tekme Telemach Olimpije proti RED BULL Salzburg
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja

Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Poglej prejšnjo temo

Prispevek Odgovori s citatom
Frankie in Travis z drugim golom poskrbela da je 12 minut pred koncem 4:3 , ni še konec!!

_________________
23 Okt 2009 21:16 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Prispevkov: 82

alarm za obrambo, alarm za napad, alarm za trenerja ???? je kje še kak možen alarm?

anrok

ma dj jst te imam počas dost sam kritiziraš olimpijo še nobene pohvale nism slišal od tebe Shocked
drugače ne igrajo use tekme slabo,mal poglej pa boš videl. Evil or Very Mad

tretina

anrok je napisal/a:

Ne vem, koga si nadrl ampka žal mislim, da je bila v sezoni samo ena tekma, ki zasluži pozitivno oceno. Tudi zmage so bile bolj blitz krig...prebliski in sreča parih minut. Bi rad drugače napisal, ker hodim vsakič gledat to tragedijo v Tivoli, pa ne gre.
23 Okt 2009 22:33 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBJ#23

tretina je napisal/a:

Dejstvo je, da glede na mejhn proračun Olimpije nikol ne bo tok močne ekipe k bi jo mel, da bi neprestano zmagovala. Pač treba je tut požret kkšen pričakovan poraz prot trojici (Dunaj, Linz, Graz). Sam problem je ker drugi 2 moštvi (Alba in Medveščak) sem pa tja presenetita tudi ta moštva. Res pa je da s tako obrambo ne moremo premagat nikog, tudi če nam neverjetno dobro steče v napadu- to je je pokazalo prejšn tedn na derbijo. Brez obrambe ne bo nič. Zdejle se mi kr kolca po Pavlinu. Confused

23 Okt 2009 23:02 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anrok

tretino nism tebe brez skrbi se strinjam sezona ni dobra še zdaleč ne ampak na začetku sezone so igrali solidno niti niso igrali tako slabo v obrambi,kot igrajo zdaj.drugače pa tudi sam redno spremljam tekme olimpije Wink

anrok

sory če si mislil da sem te užalil jst sm biu tok jezen na unga krfka al kaj je tko da sem mogral napisati. še enkrat sory Very Happy Wink

krtko62

Yarema 16 tekem 4 goli (A JE NA DOPUSTU)

krtko62 je napisal/a:

lj pjt ti namst njega tja dol igrt al dj pa mer...s pizdenjem kle na forumu nauš nč naredu, je na upravi a bo kj nrdila al ne...sicr smo pa pumoje usi dojel da hočš d gre...in ne ni treba tega usak dan 3x napisat ker temu bi jz reklanabijanje postou
sicr si pa puzabu dodt 6 podaj...pa kokr sm ti že nekje napisala mau pogl razne naše domače igrauce...ker za njih bi jz rekla da so na dopustu že lep čs

Če bi imela življenji dve, tebi OLIMPIJA bi dala obe!
----
Yarema: V polnem Tivoliju so doma najboljši navijači v ligi!
anrok

zmajčk je napisal/a:

se strinjam

LBJ#23

Prispevek Pred premorom nad rdeče bike Odgovori s citatom
Zmaje pred 10 dnevnim premorom lige EBEL čaka še srečanje proti aktualnemu podprvaku, rdečim bikom iz Salzburga.

Obe moštvi gresta v srečanje s popotnico lepe zmage. Zmaji so doma končali niz nekoliko slabših rezultatov z zmago nad Gradcem, Salzburžani pa so v gosteh premagali Albo. Draž srečanju bo dal tudi boj za najboljšega golgeterja lige saj se bosta neposredno udarila Frank Banham in Mike Siklenka. Oba sta dosedaj dosegla po 13 zadetkov. Šlo bo za tretje medsebojno srečanje, oboji pa so slavili pred svojimi gledalci. V taboru zelenih si vsi želijo, da bi se tudi tretje srečanje razpletlo na identičen način. Tako kot na zadnjem srečanju bo pri zmajih bržkone manjkal Ivo Jan, ki ima težave s bolečinami v hrbtu. Vprašljiv je tudi nastop Brendana Yareme. Po dobri predstavi na zadnjih dveh srečanjih bo prednost v vratih pred Normom Maraclom najverjetneje znova dobil mladi Aleš Sila.

Proti Gradcu se je pri zmajih med strelce vpisalo kar pet različnih strelcev. Med njimi je bil tudi Žiga Pance, ki pred nedeljskim obračunom pravi: "Če bomo ponovili igro z zadnjega srečanja mislim, da nam zmaga ne mora uiti. 60 minut moramo disciplinirano odigrati v obrambi ter izkoristiti svoje priložnosti, ki se nam ponudijo v napadu."

Salzburžani so pred kratkim v moštvo ponovno pripeljali vratarja Reinharda Divisa, ki je privržencem zmajev ostal v lepem spominu iz uvodne sezone zelenobelih v ligi EBEL. Vendar pa bo na svoj prvi nastop v sezoni moral počakati do konca reprezentančnega premora. Jutri bo v vratih bikov namreč zopet stal David LeNeveu. Rdeči biki v Ljubljano prihajajo tudi brez poškodovanega Daniela Welserja in suspendiranega Stevena Regierja. V obrambi bo poleg Siklenke najpomembnejše zaustaviti prvega podajalca lige Thomasa Kocha, ki je na dosedanjih 19. srečanjih zbral že 27 asistenc. S 30 točkami je tudi najučinkovitejši igralec lige.

01 Nov 2009 11:27 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas