Olimpija
Registriraj seIščiPogosta vprašanjaSeznam članovSkupine uporabnikovPrijava

Tekme Telemach Olimpije proti MEDVEŠČAK Zagreb
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja

Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Poglej prejšnjo temo

TOMAŽ VNUK- HVALA TI!
25 Okt 2009 15:45 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Slaba igra- pričakovan rezultat.
Če pač v dveh minutah ne morš dt gola, k ma nasprotnik sam 3 igralce na ledu, pol si zmage enostavno ne zaslužiš.

VSI ZA ŠAMPIJONE ZELENE!!!
25 Okt 2009 22:19 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zeleni Zmaj

Čwprav pa vseeno so vsaj malo boljšo igro pokazal kot na prejšnjih tekmah in predvsem vsaj neko željo po zmagi. Žal se ni izšlo in naslednja tekma je proti KAC-u v gosteh kar moramo zmagat, ker že zdaj smo 4 točke za Albo. Vse bolj se mi zdi, da bosta prav Jesenice in Olimpija tista kluba, ki ne bosta igala v končnici. Rolling Eyes

LBJ#23

Izjava Hečimovića, kateremu je v glavo že stopila hrvaška miselnost: "Saj veste, kako je, oni so Slovenci. Njim moramo premagati. Tako ali tako tekme ne moremo izgubiti, saj igramo odlično"

Te hrvati me res jezijo s takimi izjavami; sicr pa upam da se bo vse skp tko razpletl, da jim bomo zaprl te velke gobce in zmagal, čeprou to nikakor ne bo lahko.

Ma ja dons je nujna zmaga nč druga Gremoo OLIMPIJAA
29 Nov 2009 15:03 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
zmajčk

Pridružen/-a: 24.03. 2008, 12:45
Prispevkov: 1290
Kraj: metropola

Surprised proklet ustaš en! jooooj djte fantje dons nafilat gol tem kretenom prosm prosm prosm...tole je pa skor še huj k ovce matr Evil or Very Mad

Če bi imela življenji dve, tebi OLIMPIJA bi dala obe!
----
Yarema: V polnem Tivoliju so doma najboljši navijači v ligi!
LBJ#23

Škoda, da po 1. tretjini zgublamo 1-0; mel smo velik priložnosti in kakšno bi morali izkoristiti, po drugi strani nas je pa tudi Sila rešil še pred večjim zaostankom. Igra sicer sploh ni slaba- rekel bi da je veliko bolj dinamična kot pa pri Gelinasu, tko da upam da dons kej iztržimo.

29 Nov 2009 19:41 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure #72
Administrator foruma

Pridružen/-a: 22.03. 2008, 21:38
Prispevkov: 4869

Ma nora 2/3....4 goli in lepa prednost pred zadnim delom, upam da se dans ne ponovi zgodba iz Linza in da Sekelj pripelje fante še do 2 zaporedne zmage in to nad največjima rivaloma Jesenicami & Zagrebom!
29 Nov 2009 20:24 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBJ#23

Jure #38 je napisal/a:

Se strinjam, lepo odigrana tretjina, kjer smo izkoristili skoraj vse priložnosti in zasluženo vodimo. Upam, da bo s Higginsom use uredu(pomoje je meu pretres možganov- res slabo je zgledal). Drgač pa bi lohk Sekelj kr ostal trener- igralci res dobr igrajo pod njegovim vodstvom. S tremi napadi spet narekujemo tempo tekme- fenomenalno. Very Happy

sijajna 2 tretina u zadni tretini pa taktično dobro branjenje Very Happy Wink
sam se vid ena zelo velika sprememba zdaj ko je šel stran gelinas,ne igrajo več na bando ampak igrajo zdaj precej hitreje in več si podajajo Very Happy Very Happy

LBJ#23

anrok je napisal/a:

Kt kaže pa je bla le neka pozitivna stvar s tistim porazom v Linzu. Wink

29 Nov 2009 21:29 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmajčk

tooooo Very Happy mah supr supr res...bogi higgins, upam da bo z njem use uredu :/ res je slabo zgledu :S...počas se bom začela sprašvt kwa jim je matjaž ponudu da tko igrajo Razz ne sj ne mau se hecam Smile res se pozna da je drug trener, in kokrkol ga ne maram je še 1x več dokazu da pač ma dost pojma o hokeju...pa še jesenice in dunaj sta nm šla na roko Smile sam tko naprej

----
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas