Olimpija
Registriraj seIščiPogosta vprašanjaSeznam članovSkupine uporabnikovPrijava

Tekme Telemach Olimpije proti SAPA AV 19 Fehervar
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Poglej prejšnjo temo

LBJ#23 je napisal/a:
Me prav zanima kakšno kazen je za pretep dubu Žiga Pance- glede na to da igra za neavstrijsko ekipo predvidevam da bo moral odsedeti 3 tekme. Ampak morm rečt da tut sam nwem a je Žiga dubu kazen tekme, ker komentator učer itak ni nč povedu, pa na ledu ga jst tut po tistm nism več vidu- če kdo ve kej več nej prosm napiše.

Kokr jst vem je Pance na tekmi dobu 2+2, tko da ni dobu kazen tekme, tud prej ko sem statistiko po 10 krogu pisal, kjer bi potemtakem moral imeti 4+20 minut, sepravi 24 minut kazni, jih ima samo 6 se mi zdi Very Happy

28:35 2 Min. 28:35 - 30:35 19 - PANCE Ziga (Roughing)
28:35 2 Min. 30:35 - 32:35 19 - PANCE Ziga (Roughing)
28:35 2 Min. 28:35 - 30:35 20 - SOFRON Istvan (Slashing)
28:35 2 Min. 30:35 - 32:35 20 - SOFRON Istvan (Roughing)
28:35 2 Min. 32:35 - 34:35 20 - SOFRON Istvan (Roughing)

Tkole pa piše na zapisniku tekme, Pance 2+2 kazni, Sofron pa 2+2+2, torej ne vidim nobene ovire da Pance ne bi bil v petek v kadru za tekmo proti Beljaku.
07 Okt 2009 13:25 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmajčk
prva postava

Pridružen/-a: 24.03. 2008, 12:45
Prispevkov: 1290
Kraj: metropola

ne nč ni blo kšne kazni igre...je igrou Pance tut v zadni tretini...sm se tut jz tega bala sam očitno ne bo nč...sicr pa tale komentator je tko al ga poslušaš al ne je isti šit ker predn njemu potegne da je bla izklučitev pa zakaj in kdo je izklučn mine že pou minute PPja Very Happy

_________________
Če bi imela življenji dve, tebi OLIMPIJA bi dala obe!
----
Yarema: V polnem Tivoliju so doma najboljši navijači v ligi!
07 Okt 2009 13:43 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Zeleni Zmaj

Pridružen/-a: 28.09. 2008, 08:16
Prispevkov: 1103
Kraj: Ljubljana

Nekje 2-3 tekme bo po moje dobil Pance. Treba je upošteval tudi to, da Olimpija ni igrala proti avstrijskemu klubu tako, da se stvar zopet drugače štejje. Razz Če bi igrali proti avstrijski ekipi potem bi bilo pa sranje.

zmajčk je napisal/a:

Ja res je, se opravičujem. Zdejle sm gledu še 1x posnetek tekme pa sm vidu da je biu Pance na ledu tut v zadnji tretjini.

VSI ZA ŠAMPIJONE ZELENE!!!
07 Okt 2009 19:04 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure #72

Sam je pa kr dobr skoču na Madžara. Če se nebi sodnika vmešavala, bi ga pomoje tko polomu an Smile Sam bi pa pol dobu kazen igre, pa ga neb blo 1 tekmo.
08 Okt 2009 13:49 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jure #72

Joj dons upam da nažgemo Albo in da začnejo jodlarji mal za ns delat (zmaga Salzburga v Zagrebu) in pridemo na mesto št. 8 Smile

Igral ne bojo : Jan, Yarema, Ropret, nova na listi sta še Florjančič in Berlisk, menda naj bi Henry končno nastopil.

Torej mamo na voljo sledeče: branilce: Kužnik, Mitchell, Pratt, Henry, Tavželj, Cvetek, Groznik
napadalce: Goličič, Banham, Pance, Mušič, Brigley, Higgins, Murič, Hočevar, Goličič, Kralj, lahko bi za popolnitev 4 napada v kader dal še E. Panceta pa recimo Sefiča ali Vučurevića, pa mamo 4 napade in 4 branilske pare, s tem da Groza nima partnerja Smile

Gremo na zmago!
17 Nov 2009 12:49 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmajčk

ja djmo zmagat dons no...zadnč so me prot dunaju čist preveč razočaral

----
17 Nov 2009 14:33 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
LBJ#23

Tut jst se čist strinjam s tabo- tekmo bi bilo skoraj nujno dobiti! To pa najverjetneje ne bo tako lahko, saj bomo igrali s samo tremi napadi. To se bo videlo predvsem v tem, da igralci ne bojo tako agresivni v napadalni tretjini, saj bodo šparali z močjo, in tako najvrjetneje ne bo veliko napak madžarske obrambe. Mislim pa, da je ključ do zmage učinkovita igra ob pp. Banham je trenutno ON FIRE, če se mu pridruži še Brigley ali pa Mitchell, oziroma kdorkoli drug, potem bi bila zmaga res že zelo blizu. Upajmo na najboljše. Very Happy

Beljak - Gradec 2-3*

* po kazenskih strelih oziroma po podaljšku !

GREMOOOO OLIMPIJAAA Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Cool Smile Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation
anrok

Pridružen/-a: 18.05. 2009, 16:07
Prispevkov: 433
Kraj: Kamnik

zaenkrat solidna igra olimpije.zdi se mi pa da imajo neko akcijo ki jo skozi izvajajo,in sicer podaja iz strani pred vrata kjer potem poskušajo s streli ni slabo Very Happy

Dobr dobr igrajo dobra novica je pa ta da Medveščak zgubla doma 0-2 tok če zmagamo dons smo že 8.
Zeleni Zmaj

Olimpija vodi 1:0 kar je pohvalno. Če danes Medveščak izgubi in mi zmagamo prevzamemo 8.mesto in imamo točko prednosti. Obračun z Jesenicami bo pa pester, če bodo začeli dobro igrat pod Posmo.

LBJ#23

Nwem kaj naj rečem- še eno bridko razočaranje- v 1. tretjini bi mogl zaključt tekmo pa bi blo. Tko pa še ena bleda predstava. Alba je igrala pametno in izkoristla svoje šanse(+neverjetno dobr so odigral penalty killing, za razliko od naših k se kr postavjo in čakajo. Aja pa še to- tega Maracla bi blo treba prodat, branta pa nej Sila in pa Pintarič. Že lan smo vidl da sta pozitivno presenetila.
Res me jezi to, da so nm šli praktično vsi rezultati na roko, pol pa sami za*ebemo stvar. Mislim, da je končnica le še pobožna želja- kt kaže ns bojo plavžarji še novembra šišnl. Sad

17 Nov 2009 23:14 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tretina
igralec na klopi

Pridružen/-a: 28.09. 2009, 21:28
Prispevkov: 82

...in kar nej nas. Razpizden sem nad tako igro, kriv je pa Galinas, ki je imel ogromno časa pa ni nič naredil s to ekipo. prvo petorko je izmučil do konca, da drsat niso več mogl, kako naj PP igrajo??
17 Nov 2009 23:20 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gasper-olimpija

Pridružen/-a: 14.06. 2008, 14:31
Prispevkov: 279

jst nwem kaj ta km*t misl s Kužnikom v PP! Confused Banhama na branilca nujno potem pa magar namest Kuznika Pratt-a in ne razumm Ž.Panceta kaj je mislu s strelom iz 2 metrov ko je biu golman praktično že na tleh in bi s popolnoma nizkim al pa vsaj pou visokim strelom zatresu Confused Brigley na moment igra res fenomenalno npr. dons pa čisti polom. Razočaru me je Higgins ki do zdej prou nč ni pokazu edin buliji v tem je pa res morm rečt zlo dobr in to je to rabmo centra za PP al bomo čakal da se Jan pozdrav pa da umes že pademo na 10 mest.

Olimpija je iz LJUBLJANE,OLIMPIJA najbolšaa jee olimpija sveto ime je, zanjo mi bije srcee !!!!!!!!
17 Nov 2009 23:30 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas