Olimpija
Registriraj seIščiPogosta vprašanjaSeznam članovSkupine uporabnikovPrijava

Tekme Telemach Olimpije proti CAPITALS Dunaj
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja

Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Poglej prejšnjo temo

Zeleni Zmaj je napisal/a:
Dunaj nam enostavno ne leži in tudi lani smo večino tekem proti njim izgubili.

tudi Alba nam ne leži. A nam sploh kdo leži s takim vodenjem???
Rekel bom samo še to, kar govorim že od začetka sezone: Galinas GO HOME!!!

tretina je napisal/a:

katastrofalna zadnja tretina ma nevem zakaj je dou spet tega maracla u gol Evil or Very Mad zadna dva gola sta njegova žou Sad sila nazaj u gol NUJNOOOOOO Wink

_________________
17 Nov 2009 22:52 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
LBJ#23
prva postava

Pridružen/-a: 09.01. 2009, 17:27
Prispevkov: 1474
Kraj: Ljubljana

Prispevek Prišel je čas, da pade Dunaj Odgovori s citatom
Po dveh težkih gostovanjih, na katerih so zmaji kljub enakovredni igri dvakrat visoko izgubili, v nedeljo prihajajo v Ljubljano prestolničarji iz Dunaja. Potem, ko so rumeni z zadnjih dveh sezonah za zmaje kot zakleti je prišel čas za poplačilo starih dolgov. Prišel je čas, da pade Dunaj.

V Gradcu se je, kot prvi izmed poškodovanih, v kader vrnil Brendan Yarema. Da ponovno zaigrajo tudi Matt Higgins, Ivo Jan in Anže Ropret, pa bodo morali privrženci zelenobelih še nekoliko počakati. Za uspeh bodo zmaji morali predvsem popraviti igro z igralcem manj in se izogibati nepotrebnim prekrškom. Na takšen način so namreč prejeli polovico zadetkov zadnjih dveh srečanj.

Napadalec tretjega napada Matej Hočevar pred obračunom pravi: "Dunaj je zelo neugoden nasprotnik. Imajo super ekipo z izkušenimi in kvalitetnimi tujci. Parirati jim moramo z maksimalno disciplino v igri. Predvsem pa se moramo držati trenerjevih navodil."

Dunajčani prihajajo v Tivoli na krilih šestih zaporednih zmag, s katerimi dihajo za ovratnik vodilnim Gradčanom. Preteklost so tudi velike težave s poškodbami, saj tokrat ne bodo mogli računati le na Daniela Nagelerja, Marca Tropperja in Christiana Dolezala. Slednji letos zaradi poškodbe sploh še ni zaigral.

Kraj: Škofja Loka

Res je! Če smo prekinili niz porazov v Podmežakli, niz porazov proti Linzu, je sedaj čas, da prekinimo tudi niz porazov proti Dunaju! Exclamation

Naj gredo hokejisti danes po poteh košarkarjev, ki so v Domžalah gladko ugnali Helios!

GREMO OLIMPIJA! Wink

OLIMPIJA gre Arrow

lep dan vam želi administrator foruma Malinuc
13 Dec 2009 15:20 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
anrok

malinuc je napisal/a:

res je Very Happy
upam da se nemotiš Very Happy

13 Dec 2009 15:22 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
anrok

anrok je napisal/a:

ja malinuc žal si se Sad
pa še medveščak je zmagu ouce Sad
jah na srečo je še dost do konca samo ne smemo prestavljat in si govort da je še dost do konca nujno začet vse zmagovat res NUJNOOOOOO Smile

LBJ#23

Men je blo že po 1. tretjini jasn kako se bo tekma končala. Sicr si usakič rečm, da sojenje ne more bit slabše kot zadnjič proti Salzburgu- ampak dons se je zgodil prou to. Jst bi tako kot je Sekelj vendar že prej poslal Groznika na led, da opravi svoje, če pa tut to nebi zalegl bi pa igralce poklicou iz ledu v garderobo- (morda bi to zaleglo za prihodnje tekme). Res tako sramotnega sojenja kot sem mu bil priča danes, nisem še nikoli doživel. Drgač pa čestitke igralcem, ker so se dobr boril, čeprav te tekme ni bilo moč dobiti; bili smo boljši nasprotnik, ampak kot kaže nas bojo te jodlarske sramote stale končnice.

13 Dec 2009 22:13 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anrok

LBJ#23 je napisal/a:

sm vedu da je sojenje odločil SPEEEEEEETTTTTTTT!!! Evil or Very Mad
pa res nevem kaj rečt o sojenjuuuuu,jaoooo jst mi res poklicu igrauce u garderobo Sad
žou nism vidu tekme ker si je nism mogu ogledat ker nism imel prevoza

tretina

zakujisje ebela dela. bil na tekmi in sojenje je bilo škandalozno. drugače pa po moji oceni tud slučajno nismo bili boljši v igri (pustimo izključitve) in mislim, da bi izgubili tudi brez sramotnega sojenja. končnica ne samo, da se oddaljuje ampak, je žal ne bo. ekipa kljub vsemu ni dovolj konkurenčna, 2-3 posamezniki pa ne morejo rešiti sezone in tudi igra je taka, da sloni na posameznih akcijah - hokej je ekipni šport.
13 Dec 2009 22:32 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmajčk

Pridružen/-a: 24.03. 2008, 12:45
Prispevkov: 1290
Kraj: metropola

pršla iz tekme in morm rečt da ni dost mankal da nism počakala unih sodnikou pa jim oprostite izrazu jebala use po vrst! ker tole kar se dogaja je obup...in se čist strinjam s tabo LBJ#23 k že mislš da slabšga sojenja ne more bit ti dokažejo da to znajo...pride člouk na hokj zato da bo gledu hokej in pol dubi tako jebanje s strani sodnikou! ja tenks ane pa taka liga...zrd mene če jo takoj zdle nehamo igrt pa gremo prostovolno vn iz te usranga EBELa ker je en kurc vredn...da ti loh tkole sodniki režirajo tekme ne hvala...da loh te jodlarji delajo kar čjo z drugimi klubi ja pjte se srt res, kwa je fora razširjene lige, ki nj bi bla močnejša in gor in dol če se pa pol tkole rezultati prikrojijo?!...mejte to svojo fucking ebel ligo!...glede na use dogodke zadnih 3 let (pa mi je totalno useen kok je hokj pridobiu na kvaliteti pa gledanosti itd.) bi najraj vidla da protestno zapustimo ligo, ker kar je preveč je preveč, pa se magar prklučno italjanom čeb ratal sam teh jodlarjou da več ne gledam ker so mi na današnji tekmi požrl žiuce...še tist mal tolerance k sm jo mela do njih pa do NJIHOVE lige je šlo u 3 kranse...to da je Sekelj dns Grozi dau spet tako lepo nalogo mu dam čist prou, čeprou k smo že lih pr tem fajtu bi loh Groza "ponesreč" še mau bl linijskega sodnika nabou...fantom pa vsa čast za borbo, niso se predal čeprou je bla tekma zgublena že na začetku in to mi je blo ušeč...bi blo pa fajn razmislt o kšnm bojkotu igranja tekm ker tole kar se dogaja je noro, sj je isti šit a greš igrt al pa te ni pa kao predaš tekmo...pa še za gledalce bi blo bolš usaj žiucou neb zgublal pa klubu neb blo treba plačvt kazni zrd ush stvari k zletijo na led

ja ja razpisala sm se...umes tut kšna neprimerna beseda vn padla se opravičuj sam so me dons totalno razpizdili teli jodlarji!

Če bi imela življenji dve, tebi OLIMPIJA bi dala obe!
----
Yarema: V polnem Tivoliju so doma najboljši navijači v ligi!
Jure #72

Pridružen/-a: 22.03. 2008, 21:38
Prispevkov: 4869

Jst nism bil na tekmi, tako da nebi ocenjeval tekme na podlagi informacij, ki sem jih dobil na temu forumu oz. ostalih medijih.

Lepo, da sta se poleg Yareme (že v prejšnem krogu), vrnila tudi Ropret in pa Jan (gol in podaja). Sila je povsem padu v formi zgleda, tako da je blo tisto nepotrebno pljuvanje po Maraclu seveda povsem brezvezno.

Kaj reči 22 krogov pred koncem, pa s 5 točkami zaostanka?? Boril se bomo do konca, sedaj mamo mogoče malo bolj ugodnejši razpored, pa še vedno izjemno težak.

Proti Kacu v Tivoliju znamo igrati, so pa fantje iz Celovca ujeli formo in po današnji petardi proti Salzburgu so čist ujel trojico, ki je na mestih 4,5 in 6. Mislim, da bo Kac redni del končal precej višje kot je sedaj (7), jst računam da bodo končal 5 ali celo 4.

Nato sledi težko gostovanje na Madžarskem. Alba doma igra odlično, danes je padel Gradec, ampak z optimizmom me napaja, da smo Sapo oz. Albo v Szekesfehervarju letos že ugnali!

Pa nato veliki derbi s konkurenti v Tivoliju! Medveščak na tej tekmi enostavno mora pasti! Do tega kroga bo Zagreb igral proti Dunaju in Salzburgu, obe tekmi v gosteh, če bi se KONČNO spet izšel načrt in želje bi bili pred derbijem za ZG ''le še'' 1 ali 2 točki! In v primeru zmage smo tam, kjer si želimo bit, spet skupaj.

Nato sledita v 2 dneh 2 tekmi proti Beljaku, obe v gosteh. Beljak nam leži, resda v gosteh malo manj kot doma, ampak 2 točki bi morali nujno osvojiti.
Potem pa še večni slovenski derbi! Pa seveda ne dopustiti Jesenicam da nam vrnejo za prelepo zmago v Kurji vasi!

6 tekem, 3 doma , 3 v gosteh, ko bi vsaj osvojili 8,9 točk, 3 domače zmage, zmaga v Beljaku in zmaga ali vsaj poraz za 1 točko v Szekesfehervarju.
14 Dec 2009 01:51 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmajčk

ah sj Sila ni biu slb ga je tut obramba faaaaaaajn srala...ampak ok...kar se tiče pa tekm ki še prihajajo bom pa rekla sam to, če že nč druzga bojo sodniki spet oddelal svoje so pokazal da svoj posl obvladajo Evil or Very Mad

----
Gasper-olimpija

Pridružen/-a: 14.06. 2008, 14:31
Prispevkov: 279

toook znerveran kokr sem biu pa to tekmo pa newem če sem biu že letos. Na moment bi kr skoču na led pa sudnika took stouku da bi ga par mescou skp po delih sestavlal kaj ma za srt jodlar k tekma ubistvu Dunaju nč ne pomen itaq so praktično že med 8 tm grejo pa točke na 0 in nwem res zkaj je to treba!? Groza sej vse lpo in prou v klučnih trenutkih se je stepu pravilno udobravam še čaku sem da da Sekelj Kralja gor in da enga na sredini took strese ampak ok se ni zgodil oglavnm pretep sodnik prime grozo in ga drži s tem da nasprotna 2 jodlarja pusti in pol nakonc vsega itaq vsi napišejo da je Groznik dubu po pič*i k bi ga res nakavtiru z enim samim direktom no nakonc da pa sudnik nm še +5 min več tko da majo uni PP.res katastrofa Evil or Very Mad

Olimpija je iz LJUBLJANE,OLIMPIJA najbolšaa jee olimpija sveto ime je, zanjo mi bije srcee !!!!!!!!
14 Dec 2009 19:09 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zmajčk

ah katastrofa je blo tole učeri...sploh pa najprej je blo rečen kao groza 2 minute pa kazn igre un jodlar pa 5 minut zrd grobosti pa n vem kwa še, a pol so grozi dal 5 minut unim pa nč Very Happy...sj u današnm Dnevniku lepo piše neki na foro da je že jeseniški predstavnik na seji EBEL al tm nek uglaunm reku da če misljo jodlarji tko pristransko sodt jih njihou klub ne misl več plačvt

----
LBJ#23

zmajčk je napisal/a:

Ja to sm slišu- treba se je upret temu sramotnemu sojenju! Tko ne gre več naprej.

14 Dec 2009 21:35 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas