Olimpija
Registriraj seIščiPogosta vprašanjaSeznam članovSkupine uporabnikovPrijava

Tekme Telemach Olimpije proti CAPITALS Dunaj
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja

Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Poglej prejšnjo temo

upam da zdržijo do konca

Olimpija je 5x strelala na gol, medtem ko je Dunaj kar 29x !!!

Prispevkov: 4869

Presenetljivo da se še kar držimo, ker premoč je očitna, Dunaj je v 20 minutah streljal večkrat kot bomo mi najbrž v celi tekmi, ampak štejejo goli in 2 smo že dali!
Presenečajo me danes, sploh ker manjka toliko igralcev, navsezadnje tudi EBEL TOP PLAYER Banham!
Bomo vidl, kako se bo izšlo, za točko sem takoj! hehe Very Happy
03 Jan 2010 20:17 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBJ#23

Jure #38 je napisal/a:

Škoda da je že 3-2 za Dunaj- točka bi bla res gromozanski uspeh. Kljub temu gre pohvala igralcem saj jih je malo a vendar držijo veliko boljši rezultat kot ga je Olimpija v polni postavi. Edino kar mi gre v nos je sojenje (a ni tko da kadr se 2 stepeta da oba ponavad dobita enake kazni- Groznik je dubu 2+5+kazen igre, Dunajčan pa 2+2+10) kje je torej kle pravica.

LBJ#23 je napisal/a:

škoda za ta tret gol...k od začetka so se še dobr držal...sojenje pa ah sj vemo kašno je Smile

Če bi imela življenji dve, tebi OLIMPIJA bi dala obe!
----
Yarema: V polnem Tivoliju so doma najboljši navijači v ligi!
03 Jan 2010 21:00 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
LBJ#23

Prispevek Dunajčani v zaključku strli odpor pomlajenih zmajev Odgovori s citatom
Moštvo zmajev je danes na Dunaj odpotovalo močno pomlajeno. V moštvu tokrat, poleg četverice poškodovanih (Higgins, Kralj, Hočevar, Pratt), ni bilo niti Franka Banhama, ki je zadržan zaradi družinskih zadev. Moštvu se je sicer ponovno priključil Egon Murič, zasedbo pa sta dopolnila še Florjančič in Sefič. Kljub temu so se zmaji dobro držali in po štirih minutah srečanja celo vodili z 2:0, vendar do konca srečanja niso zdržali. V vratih zmajev je blestel Matija Pintarič, ki je zadržal kar 60 strelov. Dunajčanov.

Če bi Ljubljančani v tej sezoni vselej igrali tako borbeno kot proti Dunajčanom, zanesljivo ne bi bili tam kjer so. Polne tribune dunajske dvorane so gostje utišali že v 40. sekundi, ko je po lepi kombinaciji zadel branilec Burke Henry. Na drugi strani je Francois Bouchard v drugi minuti zadel okvir vrat, potem pa je v hitrem protinapadu Žiga Pance dosegel še drugi zadetek. Dvoboj bi se mogoče obrnil drugače, če bi v peti minuti v protinapadu zadel še Egon Murič. Dunajčani so sicer vseskozi pritiskali in zadeli še eno vratnico, izkazal pa se je mladi vratar Tilia Olimpije Matija Pintarič, saj je v prvih 20 minutah zbral 28 obramb.

Gostje so se po tekmi pritoževali tudi zaradi sojenja: Dunajčani so imeli veliko priložnosti za zadetek ob igri z igralcem ali dvema več, eno so tudi izkoristili, ko je znižal Dan Bjoernlie. Ob boksarskem obračunu v deseti minuti med Boštjanom Groznikom in Yvesom Saraultom - boljši je bil slovenski branilec - je tako sodnik slednjemu prisodil sedem minut in disciplinsko kazen igre, domačemu igralcu pa le 4 + 10 minut kazni.

Tudi v nadaljevanju so se Ljubljančani borili po svojih močeh, v hitrih protinapadih pa skušali ogroziti vratarja Rudolfa Hummla. V drugem delu so Dunajčani ob številčni prednosti dosegli dva zadetka za preobrat, pred tretjim golom pa je veliko napako napravil kapetan zmajev Kevin Mitchell, ki je namesto enostavne igre poskušal s potezo preveč, kar pa so domači kaznovali z zadetkom.

V zadnji tretjini je z igralcem manj v prodor ušel Žiga Pance, domači so ga ovirali, a sodnik ni dosodil ničesar. Ob koncu tudi domači niso bili več tako ofenzivni, a so v 58. minuti v protinapadu vseeno zadeli in odločili zmagovalca. Trener gostov je v nato v zadnji minuti poskušal še brez vratarja, a je Brian Selmser potisnil plošček v prazna vrata in postavil končni izid.

Že v torek tivolski zmaji v Tivoliju gostijo madžarsko Albo, ki je nocoj z istim izidom izgubila v Salzburgu.

EV Vienna Capitals - HDD Tilia Olimpija 5:2 (1:2,2:0,2:0)

here you can see some photos and videos of the last game:

Compliments to your Goalie Pintarič. He has done good work last game. I was impressed by his physical play. Respect!
04 Jan 2010 12:19 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
LBJ#23

Punky je napisal/a:
Hi,

Yes, he has done a great job. From what I have heard the referees were again strongly against Laibach. What is your opinion?

04 Jan 2010 14:31 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Punky

My opinion:
the referees were not too strong against Ljubljana. For me the referees were nearly fair...
There was one penalty against Ljubljana which i don't understand. But that's all. The rest was fair for me.
On the other side there was a situation on ice which looks like a foul against a Capitals-Player and the Ljubljana-Player doesn't get a penalty.
But i've to say that i don't know all rules. And for me it's sometimes difficult to say if there was a foul or a regular check and so.

Some of the Capitals-Fans don't understand why our new player Sarault doesn't get the same penalty like Groznik after the fight. It seems that this was not really fair.

About the game: This was a quick play, the Ljubljana-Players have given the best (considering that good players are missing) and for our Capitals-Players it wasn't easy.
Punky

when you are interested, here are some more photos of the match from 03.01.2010:
i made these pictures...

but at the moment there are some problems with the webhosting provider/server.
Zeleni Zmaj

Pridružen/-a: 28.09. 2008, 08:16
Prispevkov: 1103

Dunaj ostaja še zmeraj preklet za nas. Rolling Eyes Proti njim smo že lani vse tekme izgubili in letos tudi oičitno.

Prispevek Pred prekinitivjo še z Dunajčani Odgovori s citatom
Zmaje čaka še zadnje srečanje pred desetdnevno prekinitivjo tekmovanja, še retjič zapored pa bodo zaigrali pred svojimi navijači.

Po včerajšnjem visokem porazu proti zagrebškemu moštvu, zelene tokrat čaka še en močan nasprotnik, saj v goste prihajajo tretjeuvrščeni Dunajčani. Pri maloštevilnem domačem moštvu, ki rumenočrnih avstrijskih prestolničarjev niso premagali že 11 tekem oz. od 7.decembra 2007, večjih sprememb ne gre pričakovati.

Pri Dunajčanih, ki za točko lovijo drugo in za dve bežijo pred četrtim mestom, bodo manjkali Rotter, Ofner in Marcel Rodman.

*točka na tej tekmi bi bila velik uspeh.

06 Feb 2010 23:04 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zeleni Zmaj

8:2 za Dunaj, so pa tudi Jesenice doma izgubile proti Grazu in sicer 5:0, tako, da smo izenačeni na lestvici.

08 Feb 2010 12:00 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
LBJ#23

Zeleni Zmaj je napisal/a:

To, da so Jesenice doma zgubile prot Beljaku 0-5 je bl sramotno kt pa poraz Olimpije.

09 Feb 2010 16:23 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zeleni Zmaj

No sicer ne maram Jesenic ampak vseeno je letošnja sezona sramota za oba kluba, tako Olimpijo kot Jesenice in problem ni v igralcih ampak kar v upravi obeh najboljših slovenskih klubov. Olimpija je začela svojo prvo sezono v EBEL fantastično, zadnji dve sezoni sta bili pa sramota za ljubljanski hokej in mislim, da je skrajni čas, da se naredijo neke spremembe, ker drugače ne vem, če je sploh smoterno, da Olimpija igra v ligi EBEL. Že res, da je hokej napredoval za par razredov ampak vseeno, če želimo konkurirati avstrijskim klubom in hokej v LJ dvignit še višje bo treba nekaj spremeniti.

Jure #72

Jutri torej začnemo z ligo EBEL, prvi nasprotnik bo Dunaj, ki po mojem mnenju ob Salzburgu, Gradcu in Beljaku, mogoče tudi Linzu spada med glavne favorite za naslov.

Kader Olimpije je skoraj 100% pripravljen, saj bo manjkal le Mušič, ki še zdravi poškodbo, vprašljiv je tudi še nastop Cvetka, ki je zbolel, a bo mogoče jutri že pripravljen!

Napadi so več ali manj sestavljeni in znani:

1. Pance Ž. - Goličič - Ropret
2. Šachl - Higgins - Hughes
3. Mustonen - Hebar - Ryhanen
4. Hočevar - Stopar - Pance E.

Ostali: Florjančič, Mušič, Režek, Sefič

Branilski pari na zadnjih dveh tekmah so bili postavljeni takole, gre pa za pričakovati kakšno spremembo, saj bodo jutri v kadru tudi finska branilca Kantee in Haakana, bržkone pa tudi Cvetek:

1. Vedlin - Berlisk
2. Groznik - Kralj
3. Pavlin - Dervarič

Ostali: Haakana, Kantee, Cvetek

Težko je napovedati rezultat, želim si samo, da sezono odpremo z dobro igro, pika na I bi bila seveda zmaga nad močnimi nasprotniki.

Pri Dunaju bodo odsotni ... vratar št. 1 Penker + Dolezal in Riener!
09 Sep 2010 13:47 Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo    Olimpija Seznam forumov » Tekme HDD Telemach Olimpije v Ligi EBEL Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas